Timhotel Boulogne Rives de Seine, Francúzsko, Paríž, 17.4.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61325553

Timhotel Boulogne Rives de Seine

Francúzsko » Paríž

, Hotel starstarTimhotel Boulogne Rives de Seine

Termín:

17.4.2018 - 21.4.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Eurovíkend

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


693 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Poloha

Timhotel Boulogne Rives de Seine má závideniahodnú polohu, ponúka jednoduché spojenie do francúzskej metropoly vďaka čomu máte možnosť preskúmať a užiť si všetky atrakcie Paríža. Turistické atrakcie vrátane Bastille, Arc de Triomphe a Eiffelovej veže sú jednoducho dosiahnuteľné metrom. Hostia hotela môžu navštíviť Parc des Expositions, Parc de Princes Stadium, užiť si rušné Porte de Versailles a využiť vynikajúce nákupné, stravovacie a zábavné možnosti. Zo stanice Porte Malliot/place de l’Étoile, kde Vás dovezie transfer z letiska sa na hotel dostanete linkami metra.

Upozornenie: v prípade neskorého večerného príletu do Paríža upozorňujeme, že z centra mesta do hotela je potrebné využiť taxi službu, pretože metro počas týždňa jazdí približne len do 00:30.

Ubytovanie

Timhotel Boulogne Rives de Seine má vzdušné a pohodlné izby plne vybavené všetkým čo je potrebné pre skvelý pobyt v Paríži vrátane kúpeľne, sušiča vlasov, trezoru, satelitnej/káblovej TV, bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet, písacieho stolíka/toaletného stolíka, posedenia, telefónu s priamou voľbou. Extra stelivá, posteľná bielizeň, uteráky, detská postieľka a žehliace príslušenstvo je k dispozícii na vyžiadanie. Všetky izby majú výhľad na okolie.

Služby hotela

24 hod. recepcia, zmenárenské služby, verejné parkovisko, trezor (recepcia), upratovanie, bezplatný wi fi prístup k internetu, noviny (recepcia), obchodné služby vrátane poštových služieb, fax, kopírovanie, služba zobudenia po telefóne, výťah, bezbariérový prístup, nefajčiarsky hotel, služby práčovne, turistické informačné služby. Niektoré služby sú spoplatnené.

Stravovanie

Výdatné raňajky sú ponúkané formou bufetu, pozostávajú z čerstvého pečiva, ovocia, džúsov a nápojov.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov ako aj transfer z letiska do mesta a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Doporučený program

Je na Vás ako strávite voľné chvíle. My Vám doporučujeme nasledovný program:

1.deň - Prílet do Paríža. Transfer do mesta na stanicu Porte Malliot/place de l’Étoile a následne metrom do hotela. Individuálny program podľa času príletu.

2.deň - Prehliadka mesta: Trocadéro, Palác Chaillot, Eiffelova veža, hotel a Dom de Invalides, most Alexandra III., možnosť navštíviť múzeum Louvre, Tuilerijské záhrady, Námestie Svornosti s obeliskom, Champs Élysées, Víťazný oblúk a La Defence.

3.deň - Prehliadka mesta: Notre Dame, Sainte-Chapelle, Luxemburské záhrady, Pantheon, múzeum d´Orsay, Montmartre, Mulin Rouge a Sacré-Cœur.

4.deň - Návšteva zámku Versailles. Do Versailles sa dostanete vlakmi RER.

5.deň – Individuálny program podľa času odletu.Transfer zo stanice Porte Malliot/place de l’Étoile na letisko. Odlet z Paríža.

V prípade pobytu na 4 dni/3 noci odporúčame vynechať program 4. dňa.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky a príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do mesta a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, vstupy (múzeá a pamiatky), miestna taxa cca 1 €/osoba/noc (podľa kategórie hotela)

Orientačné ceny vstupov

Víťazný oblúk - 9,5 €, Pantheon - 8,5 €, Eiffelova veža - 9 € - 15 €, Louvre - 12 €, Múzeum d´Orsay - 9 €, Sainte-Chapelle - 8,5 €, Notre Dame - katedrála 0 €, vstup na strechu 8,5 €, Versailles Passport 18 €, Paris Museum Pass 2 dni 42 €, 4 dni 56 €, 6 dni 69 €

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK