Relais Spa Chessy, Francúzsko, 17.4.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 61331872

Relais Spa Chessy

Francúzsko

Disneyland (Marne-la-Vallée), Hotel starstarstarstarRelais Spa Chessy

Termín:

17.4.2018 - 21.4.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Eurovíkend

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


710 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Poloha

4-hviezdičkový Relais Spa Chessy Aparthotel Vás víta v oblasti nazývanej Val d´Europe, východne od Paríža, pár minút jazdy od Disneylandu v Paríži. Z hotela sa jednoducho dostanete aj do centra mesta k renomovaným turistickým atrakciám.

V Relais Spa Chessy Aparthoteli môžete relaxovať, vychutnať si long drink v bare alebo vyskúšať tradičné francúzske varenie v sofistikovanej Brasserie. Odpočinúť si môžete v kúpeľnom centre.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prístelok.

Izby pre2 osoby zahŕňajú: lôžka, stolík, kuchyňu (keramická varná doska, chladnička, mikrovlnná rúra, stroj na kávu-Espresso, umývačka riadu a riad), kúpeľňu, flatscreen televízny prijímač a trezor. Izba má svoju vlastnú klimatizáciu a bezplatné širokopásmové pripojenie WIFI.

Izby pre 4 osoby: obývacia izba s rozkladacou pohovkou pre dve osoby, dvojlôžková izba, stolík, kuchyňa (keramická varná doska, chladnička, mikrovlnná rúra, stroj na kávu Espresso, umývačka riadu a riad), kúpeľňa, flatscreen televízny prijímač a trezor. Izba má svoju vlastnú klimatizáciu a bezplatné širokopásmové pripojenie WIFI.

Služby hotela

24 hod. recepčné služby, upratovanie, zadarmo WiFi internet po celom objekte, 6 priestorov určených na konferencie a rôzne akcie vybavené konferenčným zariadením, vybavenie pre hostí so zdravotným postihnutím, výťah, úschovňa batožiny, klimatizácia a parkovanie je k dispozícii za poplatok. Spa ponúka bazén, parný kúpeľ, vírivku a fitness priestor (prístup nad 18 rokov).

Zálohu vo výške 250 € v hotovosti alebo prostredníctvom kreditnej karty je potrebné zaplatiť pri príchode (chech-in), hosťom je vrátená pri odchode (check-out).

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy.

Brasserie Flo servíruje tradičné francúzske jedná na raňajky, obedy a večere; a Bar The Franklin ponúka rôzne nápoje.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov ako aj transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Doporučený program

1.deň - Prílet do Paríža. Transfer do hotela v Disneylande. Individuálny program podľa času príletu.

2.deň - 4.deň – návšteva zábavných parkov podľa Vášho výberu (Disneyland a Walt Disney Studios Park). V prípade záujmu môžete navštíviť centrum Paríža. Vlakmi RER (linka A) sa do mesta z Disneylandu dostanete rýchlo a jednoducho (za cca 40 min.).

5.deň - Individuálny program podľa času odletu. Transfer z hotela na letisko. Odlet z Paríža.

V prípade pobytu na 4 dni/3 noci odporúčame vynechať program 4. dňa.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky a príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, vstupy (múzeá a pamiatky), miestna taxa cca 1 €/osoba/noc (podľa kategórie hotela)

Orientačné ceny vstupov

Ceny lístkov do Disneylandu na jeden deň sa pohybujú:

- 2 parky SUPER MAGIC Ticket – Platný na každý deň v roku. Cena: 84 €/osoba (12+) a 77 €/dieťa (3 – 11 r),

- 2 parky MAGIC Ticket – platný v sezóne aj mimo sezóny, je možné ho použiť na dni vyznačené v kalendári (na webovej stránke). Cena: 74 €/osoba (12+) a 67 €/dieťa (3 – 11 r.)

- 2 parky MINI Ticket – platný len mimo sezóny, je možné ho použiť na dni vyznačené v kalendári (na webovej stránke). Cena: 60 €/osoba (12+) a 54 €/dieťa (3 – 11 r.)

- 1 Park SUPER MAGIC Ticket - Platný na každý deň v roku. Cena: 69 €/osoba (12+) a 62 €/dieťa (3 – 11 r.)

- 1 Park MAGIC Ticket - platný v sezóne aj mimo sezóny, je možné ho použiť na dni vyznačené v kalendári (na webovej stránke). Cena: 59 €/osoba (12+) a 52 €/dieťa (3 – 11 r.)

- 1 Park MINI Ticket – platný len mimo sezóny, je možné ho použiť na dni vyznačené v kalendári (na webovej stránke). Cena: 47 €/osoba (12+) a 40 €/dieťa (3 – 11 r.)


Všetky lístky sú platné na jeden rok od dátumu zakúpenia (viac na stránke www.disneylandparis.com). Kalendár - doba platnosti


Paríž

Víťazný oblúk - 9,5 €, Pantheon - 8,5 €, Eiffelova veža - 9 € - 15 €, Louvre - 12 €, Múzeum d´Orsay - 9 €, Sainte-Chapelle - 8,5 €, Notre Dame - katedrála 0 €, vstup na strechu 8,5 €, Versailles Passport 18 €, Paris Museum Pass 2 dni 42 €, 4 dni 56 €, 6 dni 69 €

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK