Kaktus Albir, Španielsko, Španielsko pevnina, Costa Blanca, 17.4.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61934385

Kaktus Albir

Španielsko » Španielsko pevnina » Costa Blanca

Albir, Hotel starstarstarstarKaktus Albir

Termín:

17.4.2018 - 27.4.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

11 dní

Doprava:

letecky  Budapešť0 odjazdových miest

Cena od:


792 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Kaktus Albir Hotel
Poloha

Hotel sa nachádza pri pláži Albir, len pár metrov od prírodnej rezervácie Serra Gelada. Tento úžasný hotel je vhodný rovnako pre rodiny ako pre páry. Hostia hotela môžu relaxovať na pláži, preskúmať rôzne turistické atrakcie v okolí. V blízkosti hotela sa nachádza množstvo obchodov, reštaurácií, krčmičiek, diskoték.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek.

Hotel ponúka 203 komfortných a priestranných izieb, ktoré sú vybavené: terasa, telefón, klimatizácia, kúrenie, satelitná TV. Minibar a trezor sú na vyžiadanie. Kúpeľňa je plne vybavené vrátane fénu.

Služby hotela

24 hod. služby recepcie, klimatizácia, súkromné parkovisko, bezplatné Wifi. Veľký vonkajší bazén, vnútorný vyhrievaný bazén, sauna, lehátka, ihrisko.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, plná penzia.

K dispozícii je fantastická reštaurácia Grand Buffet, ktorá ponúka miestne špeciality ako aj medzinárodné jedlá. Hotel ponúka aj kaviareň a kokteilový bar.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK