K+K George, Veľká Británia, Londýn, 17.4.2018, Raňajky
Číslo termínu: 62420126

K+K George

Veľká Británia » Londýn

, Hotel starstarstarstarK+K George

Termín:

17.4.2018 - 21.4.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Eurovíkend

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

letecky  Poprad0 odjazdových miest

Cena od:


755 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: K+K George Hotel
Poloha

K + K Hotel George kombinuje viktoriánsku nádheru so skutočnou pohostinnosťou v úžasnom meste Londýn. Tento tradičný anglický hotel je kombináciou okúzľujúceho štýlu a vysokého luxusu. Relaxujte vo vkusnom prostredí anglickej architektúry a užite si dobrodružstvo kozmopolitného mesta Londýn. Hotelová záhrada ponúka oázu pokoja v centre mesta. Tento hotel ma privilegované umiestnenie, oblasť je tichá, ale zároveň predstavuje centrum mesta. K + K Hotel George sa nachádza hneď vedľa slávneho výstaviska Earl's Court, centrum mnohých londýnskych múzeí a turistických atrakcií. Metro stanica Earl´s Court sa nachádz 3 min. chôdzou od hotela.

Ubytovanie

K dispozícií sú: jednolôžkové a dvojlôžkové s jednou prístelkou.

Izby sú vybavené individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, zvukotesnými oknami, satelitnou TV s medzinárodnými kanálmi, telefónom s priamou voľbou s hlasovou správou, trezorom, mini chladničkou, zariadením na kávu a čaj, bezplatným vysokorýchlostným prístupom k internetu cez LAN, a elektronickým zamykaním. Plne vybavená, luxusná čierna mramorová kúpeľna so sušičom vlasov a podlahovým vykurovaním.

Služby hotela

recepcia, vrátnik, internetový salónik pre rokovania so 4 PC, WiFi, tlačiarne, zariadenie na čaj a kávu, noviny, 4 konferenčné miestnosti vybavené najnovšou technológiou, izbová služba, upratovanie a služby práčovne. Bezpečné podzemné parkovanie pre 19 automobilov - 20 libier za deň. Wellness centrum ponúka saunu, posilňovňu a masážne služby (platba na mieste).

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky.

Raňajky sa podávajú v raňajkovej miestnosti. V hoteli môžu hostia využiť služby moderného Baru, Bistra či Záhrady, kde sa môžu naobedovať alebo navečerať. Alebo môžete navštíviť reštaurácie či kaviarne, ktorých je v Londýne množstvo.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do mesta a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Doporučený program

Je na Vás ako strávite voľné chvíle. My Vám doporučujeme nasledovný program:

1.deň - Prílet do Londýna. Transfer do mesta na stanicu Victoria station a následne metrom do hotela. Individuálny program podľa času príletu.

2.deň – Prehliadka mesta: London Eye, Big Ben a parlament, Westminster Abbey, St. James´s Park, Buckinghamský palác, Trafalgárske námestie, Covent Garden, Picadilly Circus a Oxford street. 

3.deň - Prehliadka mesta: Mandir, Globe theatre, Tate Museum, Millennium Bridge , St. Paul Cathedral, Tower a Tower Bridge. 

4.deň - Prehliadla mesta: Hyde park, Kensingtonské záhrady, Greenwich a nultý poludník. 

5.deň - Individuálny program podľa času odletu. Transfer zo stanice Victoria station na letisko. Odlet z Londýna.

V prípade pobytu na 4 dni/3 noci odporúčame vynechať program 4. dňa.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky a príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do mesta a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, vstupy (múzeá a pamiatky)

Orientačné ceny vstupov

London Eye - 30 £, Westminster Abbey - 18 £, St. Paul Cathedral - 15 £, Tower - 22 £, Globe theatre - 13,50 £, Tower Bridge - 9 £, London Pass - 1 deň 49 £, 2 dni 68 £, 3 dni 81 £

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK