Vyhľadávanie zájazdov
Výber krajiny a destinácie
Rozšírené vyhľadávanie
Ea Bianca - Taliansko - Sardínia

Ea Bianca

Taliansko » Sardínia

, RezidenciaEa Bianca

Počet termínov:

122 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastná -

Počasie:

Dnes Počasí v Cagliari - transparent 26°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Rezidencia Ea Bianca
Popis

Novootvorený komplex sa skladá z 3 rôzne štrukturovaných rezidencií, vďaka čomu poskytuje väčšina apartmánov krásny výhľad priamo na more. Celý komplex je obklopený typickou sardínskou zeleňou, ktorú si môžete vychutnávať na krásnych terasách a užívať si pritom magický pohľad na súostrovie La Maddalena a Korzika. Iba 2,8 km od komplexu sa nachádza známa "Piazzetta" a jej biela piesočnatá pláž s kryštáľovo čistou vodou. Priaznivcov rušného nočného života poteší  "Porto Cervo", kde sa nachádza množstvo nočných klubov, diskoték a barov.
Pláž:
1,3 km biela piesočnatá pláž Cala dei ginepri, 1 slnečník na apartmán v cene.

Centrum:
2,8 km od Baja Sardinia, 7 km od Porto Cervo.

Ubytovanie:

Apartmány sú priestranné a elegantne zariadené do posledného detailu. Všetky disponujú TV, rúrou, práčkou a fénom. Väčšina z nich má umývačku riadu. Niektoré apartmány majú terasu s výhľadom na more (za poplatok) a tiež klimatizáciu (za poplatok). Niektoré apartmány majú taktiež dve kúpeľne. Kávovar, detská postieľka - na vyžiadamie, za poplatok.


 


Typ A pre max. 2 osoby: 25/40m2, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom alebo manželskou posteľou, kúpeľňa.


Typ B pre max. 4 osoby: 50m2, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa. Niektoré s výhľadom na more (za poplatok).


Typ C pre max. 6 osôb: 65/70m2, obývacia izba s kuchynským kútom, dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, oddelenými lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňa. Niektoré z nich s výhľadom na more (za poplatok).


Typ D pre max. 8 osôb: 75/80m2, obývacia izba s kuchynským kútom, dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, 2 oddelenými spálňami, alebo poschodovou posteľou, všetky s dvoma kúpeľňami. Niektoré z nich s výhľadom na more (za poplatok).
Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia (9.00 - 13.00; 17.00 - 20.00), WiFi v spoločných priestoroch, detské ihrisko, luxusný bazén s vodopádom. Trhy, trafiky, reštaurácie a rôzne iné obchody sa nachádzajú neďaleko v blízkosti Baja Sardinia.

Parkovisko:

súkromné.
Nástupné dni:
príchod SO/NE/UT/STR od 17.00  do 20.00; odchod do 10.00, min. 7 nocí

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...