Ea Bianca, Taliansko, Sardínia, 13.9.2017, Bez stravy
Číslo termínu: 56006628

Ea Bianca

Taliansko » Sardínia

, RezidenciaEa Bianca

Termín:

13.9.2017 - 20.9.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

vlastná  -0 odjazdových miest

Cena od:


86,13 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu:: Rezidencia Ea Bianca
Popis

Novootvorený komplex sa skladá z 3 rôzne štrukturovaných rezidencií, vďaka čomu poskytuje väčšina apartmánov krásny výhľad priamo na more. Celý komplex je obklopený typickou sardínskou zeleňou, ktorú si môžete vychutnávať na krásnych terasách a užívať si pritom magický pohľad na súostrovie La Maddalena a Korzika. Iba 2,8 km od komplexu sa nachádza známa "Piazzetta" a jej biela piesočnatá pláž s kryštáľovo čistou vodou. Priaznivcov rušného nočného života poteší  "Porto Cervo", kde sa nachádza množstvo nočných klubov, diskoték a barov.
Pláž:
1,3 km biela piesočnatá pláž Cala dei ginepri, plážový servis za poplatok zahrnutý v klubovej karte (1 slnečník + 1 plážový uterák/apartmán pre osobu od 6 rokov).

Centrum:
2,8 km od Baja Sardinia, 7 km od Porto Cervo.

Ubytovanie:

Apartmány sú priestranné a elegantne zariadené do posledného detailu. Všetky disponujú TV, rúrou, práčkou a fénom. Väčšina z nich má umývačku riadu. Niektoré apartmány majú terasu s výhľadom na more a tiež klimatizáciu (VIP apartmány). Niektoré apartmány majú taktiež dve kúpeľne.


 Typ A pre max. 2 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom alebo manželskou posteľou, kúpeľňa.


Typ B pre max. 4 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa.


Typ C pre max. 6 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s oddelenými lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňa. Niektoré s výhľadom na more (za poplatok).


Typ D pre max. 8 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, 2 spálne s oddelenými lôžkami alebo poschodovou posteľou, dve kúpeľne, klimatizácia. Niektoré s výhľadom na more (za poplatok).
Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia (9.00 - 13.00; 17.00 - 20.00), WiFi (podľa použitia, poplatok za prekročené dáta), detské ihrisko, luxusný bazén s vodopádom. Trhy, trafiky, reštaurácie a rôzne iné obchody sa nachádzajú neďaleko v blízkosti Baja Sardinia.

Klubová karta:
COMFORT CARD zahŕňa: (od 3.6.-16.9.)  plážový servis (1 slnečník + 1 plážový uterák/apartmán pre osobu od 6 rokov), uvítacie raňajky (džem, čokoláda, mlieko, čaj, káva, 1 fľaša minerálky, sušienky, koláčiky), bazén, WiFi zóna (recepcia, bazén), 1 batoh s plážovou taškou alebo nákupnou taškou s 2 čelenkami na apartmán,  "Courtesy kit" (balíček mini hygienických potrieb), možnosť rezervovania exkurzií, alebo prenájmu áut a motocyklov za poplatok.   

Parkovisko:

súkromné.
Nástupné dni:
príchod SO/NE/UT/STR od 17.00  do 20.00; odchod do 10.00, min. 7 nocí

Poznámka
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu.

POVINNÉ PRÍPLATKY
– platba na mieste: spotreba energií + posteľná bielizeň + vstup do bazéna 35 €/osoba nad 12 r./týždeň, 15 €/dieťa 3-12 r./týždeň, deti 0-3 r. bez poplatku, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ A 50 €, typ B 60 €, typ C 80 €, typ D 90 €, comfort karta (od 3.6.-16.9.) 15 €/osoba nad 11 r., 5 €/dieťa 3-11 r.


NA VYŽIADANIE – platba na mieste:
výhľad na more (priamy alebo bočný) 70 €/týždeň, denné upratovanie typ A 20 €, typ B 25 €, typ C 35 €, typ D pre 45 €, plážová osuška 5 €/osoba/výmena, výmena posteľnej bielizne 10 €/osoba, uteráky 10 €/osoba, detská stolička 10 €/týždeň, kávovar 10 €/týždeň, prístelka (iba v type B, C a D) 70 €/týždeň, postieľka 35 €/týždeň, malé zvieratá 30 €/pobyt.


KAUCIA:
200 €


Pozn.:
klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, vopačnom prípade poplatok 50 €.


Pozn.:
v prípade neohláseného neskorého príchodu poplatok 50 €.


Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK