Brown/Atrium, Taliansko, Emilia Romagna, Rimini, 13.9.2017, Plná penzia
Číslo termínu: 55901814

Brown/Atrium

Taliansko » Emilia Romagna » Rimini

, Hotel starstarstarBrown/Atrium

Termín:

13.9.2017 - 20.9.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Plná penzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

vlastná  -0 odjazdových miest

Cena od:


239 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu:: Hotel Brown/Atrium
Popis

Tieto trojhviezdičkové hotely sú obklopené nádherou súkromného parku a nachádza sa iba kúsok od mora, od ktorého ich delia elegantné promenády Viale Amerigo Vespucci v oblasti Marina Centro.
Pláž:
150 - 200 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis (1 slnečník + 2 plážové stoličky/izba) za poplatok.

Ubytovanie:
Všetky izby sú vybavené sociálnym zariadením, kúpelňou so sprchovacím kútom, fénom, TV, trezorom, klimatizáciou a balkónom.

Stravovanie:
raňajky, polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bufetových stolov, zeleninový bufet. Výber z menu. Nápoje (zahŕňa 1/4 l vína, 1/2 l vody na osobu na jedlo) sú zahrnuté v cene. Jedlá sa vždy podávajú v reštaurácii hotela Brown.

Vybavenie a služby:

24 hod. recepcia, bar, reštaurácia (v hoteli Brown), výťah, televízna miestnosť, raňajkáreň, terasa, bazén (otvorený  od 15.6.-15.9. alebo podľa počasia), Wi-Fi. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie. Požičovňa bicyklov.
Parkovisko:
veľké parkovisko pri hoteli Atrium

Nástupné dni:

na vyžiadanie ľubovoľný, min 3 noci.
Poznámka:
Jednoduchý hotel určený pre nenáročnú klientelu.

Poznámka
CENA ZAHŔŇA:
ubytovanie s plnou penziou na osobu a pobyt, klimatizácia, vstup do bazéna, 1/2 l vody a 1/4 l vína k jedlu, Wi-Fi, trezor, TV, delegát.POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: pobytová taxa 1,50 €/osoba nad 14 r./noc. NA VYŽIADANIE – platba v CK: 1/1 izba 88 €/týždeň, 1 osoba v 1/2 izbe 131 €/osoba/týždeň.DETI DO 4 ROKOV: prvé dieťa bez nároku na lôžko v izbe s 2 dospelými zdarma; druhé dieťa zľava 50%, postieľka na vyžiadanie (zdarma).ŠPECIÁLNA PONUKA PRE RODINY: 2 dospelí a 2 deti od 4-12 r. = 3 dospelé osoby. (Zľava sa nedá kombinovať s inými zľavami).


Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK