Berjaya Eden Park London, Veľká Británia, Londýn, 17.4.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 61741346

Berjaya Eden Park London

Veľká Británia » Londýn

, Hotel starstarstarBerjaya Eden Park London

Termín:

17.4.2018 - 21.4.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Eurovíkend

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

letecky  Poprad0 odjazdových miest

Cena od:


551 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Berjaya Eden Park London Hotel
Poloha

3 hviezdičkový Berjaya Hotel Eden Park je elegantná viktoriánska budova, ktorá sa nachádza v oblasti Kensington Gardens v centre mesta Londýn, v blízkosti slávneho Hyde Parku a obchodnej ulice Oxford Street. Neďaleko sa nachádza aj Kensingtonský palác, železničná stanica Paddington s ľahkým prístupom na medzinárodné letisko Heathrow, nákupné centrum Whiteley's, množstvo barov a reštaurácií. Metro zastávky Queensway a Bayswater sú len pár krokov od hotela.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky.

Berjaya Eden Park Hotel ponúka 114 nádherných izbieb s vlastnou kúpeľňou. Všetky izby majú televíziu, telefón s priamou voľbou, sušič vlasov, stroj na prípravu kávy a čaju a izbovú službu.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, nosič,domovník, práčovňa a čistiareň, bezplatné WI FI v celom hoteli a parkovanie s poplatkom.

Stravovanie

V hoteli je možné rezervovať len ubytovanie. Avšak Eden Bar a reštaurácia servíruje obed alebo popoludňajší čaj pri krbe, rovnako ako večerné nápoje alebo večeru. Existuje celý rad možností stravovania v dochádzkovej vzdialenosti. Raňajky si hostia môžu rezervovať pri príchode do hotela a účtujú sa extra.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov ako aj transfer z letiska do mesta a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Doporučený program

Je na Vás ako strávite voľné chvíle. My Vám doporučujeme nasledovný program:

1.deň - Prílet do Londýna. Transfer do mesta na stanicu Victoria station a následne metrom do hotela. Individuálny program podľa času príletu.

2.deň – Prehliadka mesta: London Eye, Big Ben a parlament, Westminster Abbey, St. James´s Park, Buckinghamský palác, Trafalgárske námestie, Covent Garden, Picadilly Circus a Oxford street.

3.deň - Prehliadka mesta: Mandir, Globe theatre, Tate Museum, Millennium Bridge , St. Paul Cathedral, Tower a Tower Bridge.

4.deň - Prehliadla mesta: Hyde park, Kensingtonské záhrady, Greenwich a nultý poludník.

5.deň - Individuálny program podľa času odletu. Transfer zo stanice Victoria station na letisko. Odlet z Londýna.

V prípade pobytu na 4 dni/3 noci odporúčame vynechať program 4. dňa.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky a príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do mesta a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, vstupy (múzeá a pamiatky)

Orientačné ceny vstupov

London Eye - 30 £, Westminster Abbey - 18 £, St. Paul Cathedral - 15 £, Tower - 22 £, Globe theatre - 13,50 £, Tower Bridge - 9 £, London Pass - 1 deň 49 £, 2 dni 68 £, 3 dni 81 £

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK