Aska Lara De Luxe, Turecko, Turecká riviéra, Antalya, Lara, 14.9.2017, Ultra all inclusive
Číslo termínu: 57960502

Aska Lara De Luxe

Turecko » Turecká riviéra » Antalya » Lara

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Aska Lara De Luxe

Termín:

14.9.2017 - 20.9.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Ultra all inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

7 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


681 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu:: Aska Lara Resort & Spa
Hotel
Hotel Aska Lara Resort & Spa
Prehľad
POLOHA: 

Otvorenie na jar 2014 Resort sa nachádza v novo vznikajúcej oblasti Lara. V hlavnej budove je asi 350 metrov od piesočnatej pláže štrku, ktorý pohodlne po dosiahnutí krátky chodník. Moderné nákupné centrá sa nachádzajú v blízkosti hotela. Antalya sa na staré mesto a prístav je pohodlne dolmus alebo taxíkom je približne 18 km od hotela. Vybavenie: 

V modernom komplexe 545 izieb rozložené 7 poschodí. Praktické vybavenie patrí vstupná hala s recepciou a posielať sedacie kúty, internetovú kaviareň (za poplatok), bezdrôtové, hlavná reštaurácia s terasou, 4 à la carte reštaurácie, cukrárne, bary, nočný klub, amfiteáter, obchody, herné centrum a kúpeľné centrum s kaderníkom. Vo vonkajšom areáli rozdelené 3 bazény, jeden ako vodný park s niekoľkými šmykľavkami (každú hodinu) do hlavnej budovy a pláž. Okrem toho, že je snack bar pri bazéne a plážový bar na pláži. Slnečníky, lehátka, matrace a osušky pri bazéne aj na pláži zadarmo. IZBY: 

Na vybavené sprchou, WC, sušičom vlasov, trezorom, satelitná TV, telefónom, minibarom, varnou kanvicou, klimatizáciou (sezónne) a balkón vkusne zariadených dvojlôžkových izieb. Izby sú umiestnené na pozemku strane (DZL/EZL), more (DZK/EZK), alebo majú výhľad na more (DZM/ECM). Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu. SPORTS ZÁBAVA: 

1 Tenisový tvrdý súd, vrátane vybavenia, stolný tenis, šípky, basketbal, plážový volejbal, aerobik, joga, fitnes centrum, hammam a sauna. denné a večerné zábavný program rôzne zábavné relácie. Príplatok: aplikácie v hotelovom wellness centre, osvetlený tenisový, Biliard, Bowling, Game Center, a rôzne vodné športy od miestnych poskytovateľov. Deti: 

Detské ihrisko, samostatný detský bazén, mini disco, detský bufet, mini klub 4-6 rok, 7 - 11 rokov a Midi Club v hlavnej sezóne Teeny klub pre 12-16 rokov. ULTRA ALL INCLUSIVE: 

Raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, popoludňajšia káva/čaj, pečivo, Eisstunde, polnočné občerstvenie, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodín (čerstvo vylisované šťavy, importované nápoje a nápoje v disco poplatok), minibar denne zásobené vodou, nealkoholické nápoje a pivo. 1 x za pobyt večera v à la carte reštaurácie (rezervácia).  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK